urządzenia pralnicze

Solarium - seria Delux Alfa

​Nowa na rynku sprzętu do solarium seria Deluxe Alfa to nie tylko solarium, to solarium na które zasługuje każdy, przede wszystkim dlatego, że zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, wygodę i estetykę. Deluxe Alfa została zaprojektowana z najwyższą perfekcją, ma piękny wygląd zewnętrzny, który jednak nic nie ujmuje jakości jaką sobą reprezentuje. Używając Deluxe Alfa opalanie jest jeszcze przyjemniejsze, oraz maksymalnie bezpieczne dzięki bogatemu wyposażeniu jakie posiada, a mianowicie:

BodyCool
BodyCool jest to system wentylacji posiadający aż cztery oddzielne nawiewy, dzięki czemu zapewnia efektywny nawiew na ciało podczas sesji opalania. 

ACS 
ACS umożliwia kontrolowanie stopnia intensywności odprowadzania powietrza, na początku sesji opalania zaczyna się stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a następnie, po zakończeniu opalania ACS wygasza lampy.

USB Audio
Jest to opcja dzięki której każdy klient może słuchać ulubionej muzyki podczas opalania. Wyłącznie dzięki podłączenia nośnika USB na zewnątrz maszyny. 

MegaVoice
Jest to funkcja pozwalająca klientom na bezstresowe i łatwe korzystanie z solarium. Jak? Mega Voice jest to nagranie przyjemnego w odbiorze głosu wyjaśniającego w sposób prosty i szybki jak korzystać z solarium.

Preselection
Preselekcja i intelliSun – to funkcja pozwalająca na zdrowe opalanie. Wyświetlacz na zewnątrz solarium daje możliwość wyboru indywidualnego ustawienia przed każdą sesji opalania. Można samodzielnie ustawić takie zmienne jak intensywność opalania, czy też czas ekspozycji. Do tego wszystkiego możemy wybrać jeden z 3 poziomów: basic, mediterran, caribic.

ColorMotion
Jest to funkcja, która niezwykle podoba się wszystkim klientom, za pomocą specjalnego pilota można samodzielnie wybrać jeden z osiemnastu dostępnych programów a przy tym kolory, intensywność światła i częstotliwość błysku.

MusicVibration
Kolejna z opcji, dzięki którym klienci będą chcieli korzystać właśnie z tego konkretnego sprzętu. Dzięki tej funkcji wytwarzane jest brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje wrażenie słuchania muzyki „całym sobą”.

Szukasz lamp do swojego solarium? Sprawdź lampy Prestige do solariów!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 8021 564 752

E-mail: kontakt@gazetasokolowska.pl

ul. al. 3 Maja, Kraków

Na stronie znajdziesz informacje o biznesie pralniczym.  Zaczynając od tego, czy biznes pralniczy w Polsce się opłaca po wyposażenie.