urządzenia pralnicze

Pralnico wirówki laboratoryjne- charakterystyka

Urządzenia pralnicze powstają dziś pod konkretne potrzeby klienta. Jedną z takich potrzeb jest mechaniczna metoda przygotowania narzędzi i odzieży medycznej i to w taki sposób aby zapewnić czystość i dezynfekcję. Producenci urządzeń pralniczych wyszli naprzeciw takim oczekiwaniom rynku i skonstruowali pralnico wirówki laboratoryjne zapewniające mysie i dezynfekcję przedmiotów medycznych.

Pralnico wirówki łączą w sobie takie funkcje jak -pranie właściwe, płukanie oraz wirowanie. Takie urządzenia to najlepsze rozwiązanie dla średniej wielkości  obiektów , gdzie liczy się koszty i zwraca szczególna uwagę na ekonomiczne rozwiązania. Dodatkową i w tym wypadku niezbędną funkcją pralnico wirówki jest odpowiednia dezynfekcja wsadu. Jej zakres i rodzaj zależy od wybranego programu, a większość oferowanych modeli daje możliwość wyboru co najmniej kilkunastu takich programów. Właściwy wybór programu pozwoli dostosować jakość prania i dezynfekcji do konkretnego przedmiotu.

Pralnico wirówki z barierą higieniczną znajdą zastosowanie we wszystkich tych miejscach gdzie potrzebna jest maksymalna ochrona przed rozprzestrzenianiem się bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych drobnoustrojów. Są to urządzenia o wzmocnionej konstrukcji, ale pracujący w cichy sposób, posiadają sterowanie elektroniczne ( tak zwany intuicyjny panel sterowniczy), mają specjalne pompy dozujące środki piorące i dezynfekujące tak aby z łatwością dopasować się do różnorodnych wymagań.  Na rynku jest wiele propozycji tego typu- modle różnią się między sobą stopniem zaawansowania technologicznego, ładownością  ( od osiemnastu kilogramów do aż stu osiemdziesięciu kilogramów), gabarytami oraz oszczędnością w zużyciu energii.

Wszystkie tego typu modele pralnico wirówek dysponują wymaganymi przez Unię Europejską certyfikatami jakości oraz bezpieczeństwa.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 8021 564 752

E-mail: kontakt@gazetasokolowska.pl

ul. al. 3 Maja, Kraków

Na stronie znajdziesz informacje o biznesie pralniczym.  Zaczynając od tego, czy biznes pralniczy w Polsce się opłaca po wyposażenie.