urządzenia pralnicze

Jak wybrać najlepszy sprzęt do solarium?

Otwierając własny biznes w postaci solarium musimy pamiętać, że oprócz cudownej wizji jaką mamy, świetnych pomysłów odnośnie promocji, wystroju i tak dalej, to praktycznie najważniejszą rzeczą jest wybranie odpowiedniego sprzętu do naszego lokalu. Jak to zrobić, czym się kierować, na co zwrócić uwagę przy ograniczonych środkach finansowych? Spróbujemy w tym artykule nieco rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tego tematu i odpowiedzieć sobie na kilka pytań związanych z doborem odpowiedniego sprzętu do solarium. 

Sprzęt nowy czy używany?
Na początku rozkręcania biznesu, przy otwieraniu własnego salonu solarium bardzo ciężko jest zaopatrzyć swój lokal w sprzęt nowy, prosto od producenta. Niestety zakup jednego łóżka wiąże się czasem z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy. A w lokalu jedna kabina to za mało. Tak więc drugą opcją jest kupienie sprzętu używanego. Przy kupnie sprzętu używanego najważniejsze jest zadbanie o sprawdzenie czy wszystko w nim działa, a dotychczas były robione wszystkie niezbędne przeglądy i serwisowania. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że sprzęt jest bezpieczny i nie będzie zagrażał życiu i zdrowiu naszych klientów. Szukasz naprawdę solidnych lamp w dobrej cenie? Sprawdź koniecznie lampy Prestige do solariów.

Łóżka a lampy
Pamiętajmy, że same łóżka nie będą opalać i to lampy są najważniejsze, więc jak mamy w coś inwestować to powinny być to właśnie lampy, które będą później dowodem jakości świadczonych przez nasze solarium usług. 

Leasing
Kolejnym sposobem, który pozwala nam na nabycie dobrej jakości wyposażenia bez konieczności kupna nowego sprzętu jest leasing. Opcja ta pozwala przedsiębiorcy na zredukowanie początkowych kosztów, a co więcej pozwala również na rozłożenie je w czasie. Niestety musimy się liczyć, że jeśli firma jest młoda mogą niestety czasami wystąpić problemy z uzyskaniem leasingu. 

W co wyposażyć lokal na samym początku?
Przede wszystkim zależne jest to między innymi od powierzchni jaką dysponuje nasz lokal. Na pewno potrzebujemy zarówno łóżek jak i kabin. Oczywiście nie możemy zapominać o rzeczach najprostszych i oczywistych takich jak: stoliki, stołki, szafki, lada, kasa, wyposażenie łazienek, lustra, produkty do opalania i po opalaniu i tym podobne.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 8021 564 752

E-mail: kontakt@gazetasokolowska.pl

ul. al. 3 Maja, Kraków

Na stronie znajdziesz informacje o biznesie pralniczym.  Zaczynając od tego, czy biznes pralniczy w Polsce się opłaca po wyposażenie.